Bkmmutfakfan Üyelerinde olmak istiyorsan üye olman yeterli...
By_WaR* Saygılar...
Bkmmutfakfan Üyelerinde olmak istiyorsan üye olman yeterli...
By_WaR* Saygılar...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mo'nun Gizemi

YazarMesaj
mtnyldzaskim

mtnyldzaskim

Kadın Mesaj Sayısı : 64
İş/Hobiler : yoq
Destek : Mo'nun Gizemi Turkce10
Ruh Halim : Mo'nun Gizemi Eglenc10

Mo'nun Gizemi Empty
MesajKonu: Mo'nun Gizemi   Mo'nun Gizemi EmptySalı Nis. 07 2009, 15:04

Arkadaşlar süper bi kitap herkese tavsiye ediyorum
Ayrıyettten çokta ilginç....

Mo'nun Gizemi 9754059802

Bu da kitabın arka sayfası(özeti)= Avustralya'ya gidiyordum. Uçakta, her haliyle garip ve gizemli, genç bir adamla tanıştım. Kendisi Genetik Mühendisiydi. Onunla insan kopyalama olgusu üzerine, ürperti verici konuşmalar yaptık. Daha sonra o bana, roman yazmam için, yürek hoplatıcı bir serüven aktardı. Bu serüveni, birbirlerine tutklu bir aşkla bağlı olan, Defne ve Burç adında, liseli iki genç yaşamıştı. Böylece her sayfasında, acaba sorusuyla insanı kuşatan, bu soluk kesici roman ortaya çıktı. Ne var ki, bu olayda aklıma takılan bazı soruların yanıtlarını, hala bulabilmiş değilim: Yol arkadaşım Burç, gerçek bir insan mıydı? Yoksa ben, gen teknolojisi ve canlı kopyalama yöntemiyle, laboratuvarda oluşturulmuş biriyle mi yolculuk yapmıştım? Mo'nun Gizemi Shocked

Hem (biraz da olsa) bilim ve macera kitabı sevenlere bu kitabı okumalarını öneriyorum.Ama kitabın sonu düşündüğümüzden de farklı çıkıyor.Umarım beğenirsiniz. Mo'nun Gizemi Smiley
http://www.canselelcinfan.forumr.biz

Mo'nun Gizemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-