Bkmmutfakfan Üyelerinde olmak istiyorsan üye olman yeterli...
By_WaR* Saygılar...
Bkmmutfakfan Üyelerinde olmak istiyorsan üye olman yeterli...
By_WaR* Saygılar...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)

+6
ayselintu
_ZeYnEp_
..ruwc..
..popeye..
yüksel yıldırım
Gisem
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 03 2008, 14:42

Aile içinde özellikle annenle yaşadığınız sorunların varsa yoluna girecektir...At çünkü rahatlamaya işarettir Smile Bence çok güzel bir rüya Very Happy
-_-müzikolik-_-

-_-müzikolik-_-

Kadın Mesaj Sayısı : 557
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : krm-krml
Destek : Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 Turkce10

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 03 2008, 15:21

vayyy bee ezgi ailende medyum falanmı var yoksa astroloji tarzı şeylere ilginmi çok fazla Very Happy imgeleri anında somutlaştırıyorsun helal sana ne diyim Very Happy bende anlatıyım o zaman rüyamı Razz rüyamda feci bir şekilde hayranı olduğum sarp levendoğlunu gördüm !! lise defterindeki haliyle ama 20 21 yaşlarında . bizim okula geliyordu ondan sonrada evleniyorduk !!! çok saçma biliyorum ama ... ayrıyetten ben evliliğe özellikle eğitimimi tamamlamadan yapılan evliliğe son derece karşıyım yani kısacası bilinçaltımda evlilik gibi bir olay yok ne olabilirki bu rüyanın anlamı !!! Evil or Very Mad helede daha 16 yaşındayım bu evlilik lakırdısı çokkkk saçma geldi bana beni aydınlatırsan çok sevinirim Razz

rumuz:müzikolik lol!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 03 2008, 21:00

Sevgili müzikolik;
Ne kadar benim bilinçaltım değil desende bu bilinçaltından kaynaklanıyor,hatta tüm rüyalarımız günlük yaşadığımız,düşündüğümüz şeylerin yansıması...Bende hayatımda evlenmeyi düşünmesemde Birol Namoğlu'yla evlendiğimi gördüğüm rüyalar vardır Very Happy Gelelim sen evlenmeyi düşünmesende o kalın kaşlı beyle evlendiğini gördüğün rüyaya (bu arada Sarp Levendoğlu asker çocuğudur ve kendisini İzmir Subay Orduevi'nde yaz aylarında çok görülen bir şahıstır Very Happy )... Canım çok büyük hayranı olduğun bir insanı o şekilde görmek gayet normal umarım rüyan ileride eğitimini tamamladıktan sonra gerçek olur Very Happy
Sevgiler Ezgi Abla lol!
blaze
Konu mod
Konu mod

Kadın Mesaj Sayısı : 539
İş/Hobiler : tenis
Ruh Halim : Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 Masum10

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 03 2008, 21:13

sıra bende ama benimkinin bilinçaltı olacağını pek sanmıyorum Very Happy ayrıca hiç mana veremedim Razz inş. sen verirsin ezi abla!
ayrıca çok kısaydı Very Happy tamam ben rüyaya geçeyim;
rüyamda kendimi istanbulu fethetmeye hazırlanan f.sultan mehmet olarak görmüştüm hatta sefer hakkında bana hangi malzemeler kullanılcağını soran yardımcım vardı,bana elinde olan bir şeyi gösteriyor-tam olarak hatırlamıyorum-savaşta bunu mu kullansak falan diye,bende olur diyorum sonra pos bıyıklı adam saygılarını sunup odadan ayrılıyor ve bende uyanıyorum..

-_-müzikolik-_-

-_-müzikolik-_-

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 03 2008, 22:36

teşekkürler sevgili güzin abla.. pardon ezgi abla lol! bu arada bu izmir işi çok hoşuma gitti her yaz izmirdeyim artık.... kalın kaşlı beyciğimm... lol! yazık ya herkes kaşlarıyla uğraşıyor adamın Razz neyse ben sizi rüyalarınızla yalnız bırakayım... Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 04 2008, 11:26

blaze demiş ki:
sıra bende ama benimkinin bilinçaltı olacağını pek sanmıyorum Very Happy ayrıca hiç mana veremedim Razz inş. sen verirsin ezi abla!
ayrıca çok kısaydı Very Happy tamam ben rüyaya geçeyim;
rüyamda kendimi istanbulu fethetmeye hazırlanan f.sultan mehmet olarak görmüştüm hatta sefer hakkında bana hangi malzemeler kullanılcağını soran yardımcım vardı,bana elinde olan bir şeyi gösteriyor-tam olarak hatırlamıyorum-savaşta bunu mu kullansak falan diye,bende olur diyorum sonra pos bıyıklı adam saygılarını sunup odadan ayrılıyor ve bende uyanıyorum..

Buna şöyle bir yorum yapalım...Bence hayatında isteyip elde edemediğin belli şeyler var ama onları elde etmenin belli yollarını arıyorsun,o pos bıyıklı adamlar da sana yardımcı olmaya çalışan arkadaşların...Başka mantıklı bir açıklamasını bulamıyorum canım Very Happy
tatlı kız
Konu mod
Konu mod
tatlı kız

Kadın Mesaj Sayısı : 977

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 04 2008, 13:20

rüyamda bi araba yolda gidiyor önünde derin bi çukur var çukurun içi tertemiz bi suyla dolu sonra arba suya düşüyor içindekiler çıkmaya çalışıyor sonra birileri geliyo ben onları arabadan kurtulanlar sanıyorum ama değil onlar başka bir arabadan inen insanlarmış sonra herkes toplanıyor arabayı çıkarmaya çalışıyoruz o temiz su pis oluyor kararıyor sonra arbayı çekici çıkarıyor içindeki insanlar ölmüş bu kadar pale
blaze
Konu mod
Konu mod

Kadın Mesaj Sayısı : 539
İş/Hobiler : tenis
Ruh Halim : Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 Masum10

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 04 2008, 13:24

Buna şöyle bir yorum yapalım...Bence hayatında isteyip elde edemediğin belli şeyler var ama onları elde etmenin belli yollarını arıyorsun,o pos bıyıklı adamlar da sana yardımcı olmaya çalışan arkadaşların...Başka mantıklı bir açıklamasını bulamıyorum canım Very Happy

ımm mantıklı valla,teşekkürler cheers
-_-müzikolik-_-

-_-müzikolik-_-

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 05 2008, 10:50

bende rüyalar bitmiyor ya Very Happy bu sefer doğumgünümde geçti olaylar ... doğum günümde benim için okulun spor salonunda doğumgünü partisi düzenlenmiş ama öyle sıradan bir parti değil tanıdığım tanımadığım herkes basket ve futbol turnuvalarındaki gibi seyirci konumunda oturuyor en yakın arkadaşlarımla birlikte bizde onların arasındayız sonra bir sunucu geliyor ki bu sunucu benim izmirden bir arkadaşımmış neyse elinde kocaman hediye paketleriyle doğmugünümü kutluyor ve bana o iki tane paketi uzatıyor.. açtığımda ise o paketlerin birinden bir oyuncak yumurta çıkyor ve onun içindende garip şekilli rengarenk hamur topları çıkıyor öbür paketin içindende elektrik süpürgesi çıkıyor... Razz ben bu hediyelere çok seviniyormuşum ve teşekkür ediyormuşum bu arada doğumgünü boyunca soyunma odalarının olduğu yerde yufka açılıyor , hamur yoğuruluyor ,gözleme lahmacun tarzı şeyler yapılıyormuş doğumgünü bitiminde arkadaşlarım bana içinde nefret ettiğim bir malzeme olan lahmacun tarzı bir şey veriyorlar bende onu bir köşeye fırlatıyorum sonrada insanların benim hakkımdaki yorumlarını almaya başlıyor sunucu hanım Very Happy ama birisi varki özellikle konuşmak istemiyor ... işte böyle garip bir rüyaydı sanki bütün saçmalıklar benim rüyamda toplanmış gibi Twisted Evil lahmacun , elektrik süpürgesi ... lol!
..popeye..
Yönetici
Yönetici
..popeye..

Kadın Mesaj Sayısı : 2504
İş/Hobiler : öğrenci öğrenci öğrenci kahretsin kendimi bildim bileli öğrenciyim =/
Ruh Halim : Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 Delibo10

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 05 2008, 16:10

o konuşmak istemeyen kim ya Question Exclamation
-_-müzikolik-_-

-_-müzikolik-_-

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 05 2008, 16:14

ya tanımıyorum işte biri ısrarla yorum yapmak istemiyor Sad
..popeye..
Yönetici
Yönetici
..popeye..

Kadın Mesaj Sayısı : 2504
İş/Hobiler : öğrenci öğrenci öğrenci kahretsin kendimi bildim bileli öğrenciyim =/
Ruh Halim : Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 Delibo10

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 05 2008, 16:28

tanıdım Smile
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 05 2008, 21:12

Sevgili müzikolik zaten senin rüyalarınla rekora koşacağız Smile İlginç bir rüya.İlginin üstünde olmasını istediğin bir dönemdesin sanırım ve belli insanlara da kırgınlığın var. Hayatında yenilikler istiyorsun ama yeniliklerin oluşacağı bir durum henüz oluşmamış Smile Oluşacağı zamanlar gelecek ama sadece kişilere takılma Smile
-_-müzikolik-_-

-_-müzikolik-_-

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 05 2008, 21:18

teşekkürler tekrardan ezgi Very Happy benim rüyalarım bitmez tek gece fire vermeden görürüm ve hatırlarım öyle ilginç bir kişiyim ama çoğu bilinçaltı olur Razz hep birlikte rekora koşacağımız güzel günlere... lol!
tatlı kız
Konu mod
Konu mod
tatlı kız

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 08 2008, 19:03

rüyamda bi araba yolda gidiyor önünde derin bi çukur var çukurun içi tertemiz bi suyla dolu sonra arba suya düşüyor içindekiler çıkmaya çalışıyor sonra birileri geliyo ben onları arabadan kurtulanlar sanıyorum ama değil onlar başka bir arabadan inen insanlarmış sonra herkes toplanıyor arabayı çıkarmaya çalışıyoruz o temiz su pis oluyor kararıyor sonra arbayı çekici çıkarıyor içindeki insanlar ölmüş bu kadar
şu rüyama hala yorum bekliyorum
B_K_Mutfak
Konu mod
Konu mod
B_K_Mutfak

Kadın Mesaj Sayısı : 687
İş/Hobiler : Öğrenci/Tiyatro
Lakap : BöceK
Ruh Halim : Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 Uykum210

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 09 2008, 16:05

cnm ben rüyamda sevdiğim çocuğu gördüm böyle biraz aramızda mesafe vardı telefonla konuşuyodu hayatım falan dediğini duydum ondan sonra sinirlendim daha sonrada elini falan tuttum sarıldım bide öptüğümü hatırlıyorum Very Happy sonra bana bağırdı galiba..bu kadar bunu da yorumlarsan sevinirim Cool
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 11 2008, 13:37

tatlı kız demiş ki:
rüyamda bi araba yolda gidiyor önünde derin bi çukur var çukurun içi tertemiz bi suyla dolu sonra arba suya düşüyor içindekiler çıkmaya çalışıyor sonra birileri geliyo ben onları arabadan kurtulanlar sanıyorum ama değil onlar başka bir arabadan inen insanlarmış sonra herkes toplanıyor arabayı çıkarmaya çalışıyoruz o temiz su pis oluyor kararıyor sonra arbayı çekici çıkarıyor içindeki insanlar ölmüş bu kadar
şu rüyama hala yorum bekliyorum
Görmemiştim bu rüyayı özür dilerim...İstenilen düşünceler var ama bir türlü gerçekleşme fırsatı bulamıyorsun...Çok istediğin birşey de şu an için olmayacak...Ayrıca ölüm rüyayı gören insanın ömrünün uzun olacağının habercisidir...
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 11 2008, 13:40

B_K_Mutfak demiş ki:
cnm ben rüyamda sevdiğim çocuğu gördüm böyle biraz aramızda mesafe vardı telefonla konuşuyodu hayatım falan dediğini duydum ondan sonra sinirlendim daha sonrada elini falan tuttum sarıldım bide öptüğümü hatırlıyorum Very Happy sonra bana bağırdı galiba..bu kadar bunu da yorumlarsan sevinirim Cool
Sevdiğin insanın sana bağırdığını görmek eğer senin sevdiğini biliyorsa yakınlaşacağınız ve uzun süreli olacağı,eğer sevgi platonikse onun başka bir ilişkiye başlayacağı ve uzun süreceği anlamına gelir.Kısaca rüyada isteksizlik istek getirir Very Happy Smile Umarım sevdiğini biliyordur Very Happy
tatlı kız
Konu mod
Konu mod
tatlı kız

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 11 2008, 14:25

Görmemiştim bu rüyayı özür dilerim...İstenilen düşünceler var ama bir türlü gerçekleşme fırsatı bulamıyorsun...Çok istediğin birşey de şu an için olmayacak...Ayrıca ölüm rüyayı gören insanın ömrünün uzun olacağının habercisidir...

gerçekten iyi bi yorum ama istediğim düşünceyi nihayet gerçekleştirdim Smile
B_K_Mutfak
Konu mod
Konu mod
B_K_Mutfak

Kadın Mesaj Sayısı : 687
İş/Hobiler : Öğrenci/Tiyatro
Lakap : BöceK
Ruh Halim : Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 Uykum210

MesajKonu: Geri: Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)   Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 25 2008, 14:31

ezgivcim biliyo sevdiğimi ben söyledim onaa sağool cnm benim Very Happy

Siz rüyalarınızı yazın ben yorumlayayım :)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-