Bkmmutfakfan Üyelerinde olmak istiyorsan üye olman yeterli...
By_WaR* Saygılar...
Bkmmutfakfan Üyelerinde olmak istiyorsan üye olman yeterli...
By_WaR* Saygılar...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hadi bir anını anLat.

5 posters
YazarMesaj
fergie_-_
Konu mod
Konu mod

Kadın Mesaj Sayısı : 514
İş/Hobiler : Tiyatro
Destek : Hadi bir anını anLat. Turkce10

Hadi bir anını anLat. Empty
MesajKonu: Hadi bir anını anLat.   Hadi bir anını anLat. EmptyC.tesi Tem. 19 2008, 10:25

Bunu yanlış yere mi koydum bilmiyorum eğer yanlış yereyse kusura bakmayın.

Hadi akLından geçen bir anın veya oLayını anlat.
oracuLar

oracuLar

Erkek Mesaj Sayısı : 207
İş/Hobiler : Müziikk..

MesajKonu: Geri: Hadi bir anını anLat.   Hadi bir anını anLat. EmptyPtsi Tem. 21 2008, 00:01

Hayatımda gerçekten unutamayacağım bir bu anım vardır herhaLde...
2007'nin sonunda öğreniyorum,Şebnem Ferah 3 ilde konser verecek,bu illerden biri de İzmir... Very Happy Sanki konserdeymişim gibi kalbim atmaya başlıyor .. Tam 25 ay sonra belki de Şebnem'ime kavuşacaktım .. Telefona koştum hemen İzmir'de oturan halamı aradım.. Durumu anlattım.. Tüm sülalenin bildiği gibi yıllardır olan Şebnem Ferah aşkımı o da biliyordu,biraz da anlıyordu .. Red cevabı almazdım,emindim.Almadım da zaten Smile Tarihin 23 Şubat'ı göstermesini bekliyorum,heyecan artıyor,takvimden yapraklar azalıyordu Razz 25 ayın sonunda Şebnem'i görecektim..! Düşüncesi bile delirtiyordu beni..Günler azaldı azaldı azaldı ... 23 Şubat 2008 ... Sabah uyandım ve heyecan dorukta .. Pankart hazır,bana bakıyor :
"Kraliçe'm Benimle Dans Eder Misin..? =)"
Şebnem bu yazıyı görüp gülecek..Ama ben aklıma bunu getirmiyorum kendimi kötüye alıştırıyorum.. Daha önceki konserlerdeki gibi hazırlıksız değilim bu sefer Very Happy Pankartım var ve bu sefer olacak,olmalı diye düşünüyorum...Kelimeler Yetse albümünün konserlerinden itibaren Dans Pisti parçasını çaldıklarında Şebnem birini sahneye çıkarıyor ve onunla dans ediyor..Önceki konserlerde bunu gören ben kahroluyorum tabii.. Smile
"Umarım başka kimse dansla ilgili pankart hazırlamamıştır" diyorum,çıkıyorum yola,aklımda Şebnem,konser,dans...Bilete bakıyorum Kapı Açılış : 18:30 Konser Saati : 20:00 yazıyor..Saat 15:00 ve ben ordayım.. Kendime göre erken gelmiş olmama rağmen uzun bir kuyruk var ama yine de en öne kaynamayı başarıyorum(allahım tanıdık çıktı jocolor ) Very Happy
Çift taraflı kuyruk uzayıp gidiyor... Heyecan dorukta...Ellere bakıyorum boş,pankart yok..Sonradan birini kestiriyorum gözüme elinde beyaz bir pankart.. pale Yoğun izdihamdan olsa gerek 18:30'da olan kapı açılışını 17:30'a çekiyorlar...Kapılar açılıyor ve en önde olan ben direkt salona dalıyorum..Çift taraflı giriş olduğundan tam anlamıyla en önde olamasam da yerim çok çok iyiydi..Dakikalar geçmek bilmiyor..Kalbim yerimden çıkacak...Saat 20:00.. Çığlıklar iyice arttı..Herkes Bir ağızdan :
Şebooo.. Şeboo.. Şebo..
Çok geçmedi.. 1 2 dakika sonra önce Grup üyeleri sonra Şebnem sahnede! O anki birkaç dakika aklımda değil,hatırlamıyorum...Önce intro daha sonra Okyanus vs vs.. Konser muhteşem gidiyor..Ama benim aklımda Dans Pisti var..Ya olmazsa diyorum etrafıma bakıyorum,koca salonda Dansla ilgili sadece 2 pankart var santa Ya o ya ben diyorum.. Twisted Evil Razz Şarkıyı bekliyorum yok yok yok...Ardı ardına geliyor şarkılar .. Hepsi süper iyi ama Dans Pisti yok.. Exclamation Question Etrafımda tanımadığım insanlara anlatıyorum insanlara Very Happy Çevremdeki herkes bağırıyor : Dans Pistiiiiiiii..! Ama yok.. 19 Ocakta İstanbulda çalınan Dans Pisti şimdi yok..Son şarkıya kadar ümitliyim ama olmadı..Dans Pistini çalmadılar...O geceyle ilgili tyek hayal kırıklığımdı..Yine de 25 ay sonra Şebo'mu sahnede görmek,izlemek harikaydı...Seviyorum onuu cheers I love you Razz Very Happy 4. Konserin anısını yazmak nasip olur inşallah,amin cheers Razz
fergie_-_
Konu mod
Konu mod

Kadın Mesaj Sayısı : 514
İş/Hobiler : Tiyatro

MesajKonu: Geri: Hadi bir anını anLat.   Hadi bir anını anLat. EmptySalı Tem. 22 2008, 11:58

ÜzüLdüm bak şimdi neyse 4. konserde olur da anlatırsın inşallah
yolgezer--

Hadi bir anını anLat. Basyon10
yolgezer--

Erkek Mesaj Sayısı : 2867
İş/Hobiler : ögrenci / voleybol-müzik vs..
Ruh Halim : Hadi bir anını anLat. Nerdey10

MesajKonu: Geri: Hadi bir anını anLat.   Hadi bir anını anLat. EmptyÇarş. Tem. 23 2008, 14:19

fergie_-_ demiş ki:
ÜzüLdüm bak şimdi neyse 4. konserde olur da anlatırsın inşallah

umarim bounce
B_K_Mutfak
Konu mod
Konu mod
B_K_Mutfak

Kadın Mesaj Sayısı : 687
İş/Hobiler : Öğrenci/Tiyatro
Lakap : BöceK
Ruh Halim : Hadi bir anını anLat. Uykum210

MesajKonu: Geri: Hadi bir anını anLat.   Hadi bir anını anLat. EmptySalı Ağus. 26 2008, 14:55

bende anlatıyım anılarımı

şimdi ben 5 yaşındayken annemler balık falan almışlar akşam olunca balıkları temizlemek için mutfağa gitmişler bi bakmışlar mutfakta balık falan yok nereye koyduk falan diye düşünürken bi bakmışlar ilknur da orta da yok(ben oluyorum kendisi) evin heryerine bakmışlar ne balık var ne ilknur en sonunda balkona gelmişler ben ve balıklar balkondaymışız annem bi bakmış çamaşır ipinde balıklar asılı bana neden balıkları astın falan diyince ben de anne demişim balıklar çok ıslaktı kurusunlar diye astım Very Happy

bir gün annemle teyzem evde oturuyolarmış sobada yanıyomuş kışmış o zmn ben yine 4-5 yaşlarında falanmışım televizyondada şarkılar çıkıyomuş bende teyzeme fato derim fato demişim ne güzel oynuyolar bende oynıycam demişim tişörtümü kafama geçirmişim göbeğimi açmak için oynaya oyanaya sobaya coss diye yapışmışım Very Happy

bi tane daha anlatıyım bakalım bu son

yine en fazla 3 ya da dört yaşındaymışım annemle teyzem deniz kenarına gitmişler beni de almışlar tam denizin kenarında oturuyomuşuz denizinderinliğide baya varmışta biz kenarında oturduğumuz için sorun yok gibi duruyomuş annemle teyzem çekirdek falan yerken ben top gibi suya yuvarlanmışım batıyomuşum resmen hemen teyzem atlamış falan hatırlamıyorum da anlatıyolar onun için mış lı cümleler kuruyorum teyzem atlamış batıyodun falan diyo iyice hemen beniş çıkarmış eve ikimizde ıslka ıslak gitmişizz Very Happy

Valla ne zıpırmışım ben yaa heh
yağmur23

Hadi bir anını anLat. Basyon10
yağmur23

Kadın Mesaj Sayısı : 1968
İş/Hobiler : öğrenci/tasarım,resim yapmak,ork çalmak
Lakap : yami
Ruh Halim : Hadi bir anını anLat. Ssstt10

MesajKonu: Geri: Hadi bir anını anLat.   Hadi bir anını anLat. EmptyPerş. Ağus. 28 2008, 20:10

ben stajdayken süper bir şekilde rezil olmuştum=)arkadaşımdan dijital fotoğraf makinasını almıştım,ben bu makinayı yanımdan ayırmıyodum sonra yemeğe gitmiştik,orda sınıf arkadaşım muhammeti gördüm karşısındada bir kız vardı sonra arkdaşlarım beni gaza getirdi ben resimlerini çektim okul gazetesine koyarım diye =)
sonra biz yemekten döndük bizim bi şefimiz vardı adam böyle ciddi ama içten içtende komik bi adamdı sonra saolsun arkadaşlarım makineyi masanın üstünde bırakmışlar şefimizde aldı fotoğraf makinasını resimlere bakarken resmi gördü :S bu kimin makinası dedi tabi ben içerde kriz geçiriyodum o sırada =) arkadaşlarımda yağmurun diyince şefimizde demez mi yağmur bu çocuğa mı aşık diye o an bayılıcaktım valla acaip rezil oldum sonra beni çağırdı makinayı verdi,bide manalı manalı baktı ayyy çok kötüydü ya :S sonra bütün arkadaşlarım benimle dalga geçtiler ama nasıl dalga ya stajda rezil olmadığım olay kalmamıştı valla=)

Hadi bir anını anLat.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-