Bkmmutfakfan Üyelerinde olmak istiyorsan üye olman yeterli...
By_WaR* Saygılar...
Bkmmutfakfan Üyelerinde olmak istiyorsan üye olman yeterli...
By_WaR* Saygılar...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

22 kasım bölüm yorumu

YazarMesaj
toprak58

toprak58

Kadın Mesaj Sayısı : 6
İş/Hobiler : yok
Destek : 22 kasım bölüm yorumu Turkce10

22 kasım bölüm yorumu Empty
MesajKonu: 22 kasım bölüm yorumu   22 kasım bölüm yorumu EmptyPtsi Kas. 23 2009, 10:07

bu bölüm genel olarak güzeldi ama son olarak oynanan gey skeci çok canımı sıktı. gey olmak gururla söylenecek ve söylenincede alkışlanacak birşeymi? bu bir tercih meselesi değil hastalıklı bir ruh halidir. bilmeyenlerin Kuran-ı Kerimde geçen lut kavminin bu sapıklıkları yüzünden helak edildiğini okuyup ders almalarını tavsiye ediyorum. memleketimizde bir hayasızlık yapıldığında birileri birtakım suçlar işlediğinde bize ne oluyor diyoruz ya işte cevabı. eğitim eksikliği ama bu eğitim üniversite eğitimi değil dini eğitim neden çünkü ALLAH'tan korkmayan insan herşeyi yapar toplumların ortak değerileri dini inançlarıdır dinsiz bir toplum her türlü suça ve hayasızlığa açıktır. ben buradan kalplerimizden ALLAH sevgisini ve korkusunu silmeye çalışanları, ben geyim diye ortada gerinerek dolaşanları ve onlara alkış tutanları tüm benliğimle kınıyorum.

http://www.kavimlerinhelaki.com/lutkavmi.html

22 kasım bölüm yorumu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-